Onze medewerkers geloven in onze visie en zijn bij Adaptif aangesloten omdat ze allen dezelfde kernwaarden delen: integriteit, professionaliteit, betrouwbaarheid en kwaliteit. Door de achtergrond en kernwaarden van onze medewerkers combineren wij de expertise van een groot bedrijf met de betrokkenheid, persoonlijke benadering en mogelijkheden van een klein bedrijf, waardoor direct impact gemaakt kan worden op organisaties. Adaptif streeft naar groei met behoud van dit kleinschalige karakter en bijbehorende cultuur. Dit is ook één van onze speerpunten: de beste mensen aantrekken, ontwikkelen en behouden.

Onze mensen

Sjeel van Grinsven

Office Manager

sjeel.van.grinsven@lenvs.nl

0648195526

 

 

 

 

 

 

 

 

Arjan Pas

Consultant

arjan.pas@adaptif.nl

0618729176

 

 

 

 

 

 

 

 

Bram Wetzels

Consultant

bram.wetzels@adaptif.nl

0622907496

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christiaan Lomme

Partner

christiaan.lomme@lenvs.nl

0642723458

 

 

 

 

 

 

 

 

Maarten Verboven

Consultant

maarten.verboven@adaptif.nl

0628531976

 

 

 

 

 

 

 

 

Roel van Stiphout

Partner

roel.van.stiphout@lenvs.nl

0643252960

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dave van Wieringen

Consultant

dave.van.wieringen@adaptif.nl

0613689155

 

 

 

 

 

 

 

 

Jordie Loo

Consultant

jordie.loo@adaptif.nl

0628531976

 

 

 

 

 

 

 

 

Lars Engberts

Consultant

lars.engberts@adaptif.nl

0613689155

Chantal Lusthof

Office Manager

chantal.lusthof@lenvs.nl

0681406236

 

 

 

 

 

 

 

Lennart Bosman

Consultant

lennart.bosman@adaptif.nl

0614977824

 

 

 

 

 

 

 

 

Edwin Duijst

Consultant

edwin.duijst@adaptif.nl

0681339513